|
Zac Poonen
Christus en de Mammon: Omgaan met geld
Hoe gaat een discipel van Jezus Christus om met geld? "Geld is toch wel belangrijk," wordt er vaak gezegd. Stiekem speelt geld vaak een verkeerde rol in het leven van iemand. Jezus Christus leert zijn discipelen dat zij maar één Heer kunnen dienen. Men kan niet de Heere dienen en tegelijkertijd Mammon. Dient u de Mammon nog? Alles wat er in de schepping is behoort God toe, ook ons geld.
In deze studie laat Zac Poonen de noodzaak zien van een goede omgang met geld. Hij brengt het in direct verband met geestelijkheid en geeft praktische tips. Een zeer waardevolle studie voor elke christen.
Zac Poonen De uit India
afkomstige bijbelleraar Zac Poonen is leider van de CFC kerk in India.
Hij is een sterk gezalfde prediker en brengt radicale
boodschappen. Door zijn inzicht en bijzondere bijbelkennis is hij
miljoenen mensen al tot zegen geweest. Hij reist nu af en toe naar het
buitenland om het Woord van God te prediken. In Nederland is onlangs
het boek Sieraad en As uitgekomen, wat gaat over het zelfgerichte en
christusgerichte leven. Vele christenen getuigen dat de Heere hem een goede balans heeft geschonken tussen het Woord en de Geest.
|